Dorabianie i kodowanie kluczy z immobilizerem
Awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań
          Naprawa zamków oraz stacyjek


      „Andor” jest firmą z branży ślusarskiej. Podstawowym obszarem naszej działalności jest dorabianie kluczy do zamków mieszkaniowych i samochodowych oraz naprawa i renowacja zamków. Od 2000 roku zajmujemy się również kodowaniem kluczy z immobiliserem. W roku 2002 oferta usług została poszerzona o awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań. Firmę charakteryzuje ciągły i systematyczny rozwój. Stale powiększamy i udoskonalamy park maszynowy, aby w pełni sprostać oczekiwaniom klientów i być ciągle na bieżąco w tej jakże szybko postępującej i rozwijającej się branży.
      Po za wymienionymi usługami można również zakupić u nas kłódki, zamki oraz wszelkiego rodzaju akcesoria związane z tematem (breloki, etui na klucze itp.) Do dodatkowych usług należy ostrzenie noży oraz nożyczek.
      Posiadamy policyjną licencję zabezpieczeń technicznych II stopnia wydaną przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi oraz certyfikaty renomowanych firm takich, jak Gerda, Wilka, Lob oraz mcm.
      Firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, gdyż powstała już w 1990 roku. Siedzibą od pierwszych dni działalności był D.H. Merkury w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Słowackiego 142, podobnie jak w chwili obecnej. Od stycznia do lipca 1996 roku, na okres prac remontowych „Merkurego” zakład był tymczasowo przeniesiony do nieistniejącego już „Domu Rolnika”.

(C) Andrzej Baryła 2009 | Design by Michał Tryniecki