Dorabianie i kodowanie kluczy z immobilizerem
Awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań
          Naprawa zamków oraz stacyjek


DORABIANIE KLUCZY
KODOWANIE KLUCZY Z IMMOBILIZEREM
OTWIERANIE AWARYJNE
NAPRAWA ZAMKÓW SAMOCHODOWYCH I STACYJEK

 887-286-612


DORABIANIE KLUCZY

Klucze mieszkaniowe
Klucze do znacznej większości zamków dostępnych na rynku!
Wszelkiego rodzaju standardowe klucze mieszkaniowe (Yale, Yeti, Lob, Topex, MCM, Viro, Metali, Dom i wiele innych) oraz klucze do zamków i kłódek posiadających atest (Gerda, Lob, MCM, Wilka i inne)
W naszej ofercie znajduje się również wiele rodzajów kluczy numerowanych, niektóre sejfowe, bramowe, do drzwi antywłamaniowych różnych firm i wiele innych, także nietypowych!
Klucze samochodowe
W ofercie znajdują wszelkiego rodzaju klucze samochodowe!

KODOWANIE KLUCZY


Oferta zawiera kodowanie kluczy do większości typów samochodów. Kodowanie niemalże wszystkich kluczy aut do rocznika 1998 i wielu po roczniku 98’, również do najnowszych modeli marek takich jak Chrysler, Dodge, Jeep, Nissan, Subaru, Ford, Lincoln, Mazda, Mitsubishi, Renault, Suzuki, Toyota, Lexus, Daihatsu, Hyundai i innych. Po za tym niektóre samochody dostawcze i ciężarowe (również po 2000 roku). Szczegółową informację można uzyskać pod numerem telefonu 887 286 612 lub w punkcie w D.H. Merkury (Ul. Słowackiego 142)


OTWIERANIE AWARYJNE


W ofercie znajduje się otwieranie awaryjne samochodów i mieszkań. Usługa dostępna jest na terenie powiatu Piotrkowskiego. Klienci znajdujący się po za obszarem usług nie będą pozostawienie bez pomocy i otrzymają namiary na osobę zajmującą się otwieraniem w danym obszarze.

NAPRAWA ZAMKÓW SAMOCHODOWYCH ORAZ STACYJEK


Oferta obejmuje naprawę zamków samochodowych i stacyjek wielu typów. W grę wchodzi regeneracja, odnawianie, wymiana zużytych elementów zamka lub stacyjki oraz wszelkiego rodzaju porady w zakresie mechaniki zamkowej.


Dokładne cenniki nie są zamieszczane ze względu na ogromne zróżnicowanie i bardzo duzą ilość typów kluczy. Strona pełni jedynie funkcję informacyjną na temat rodzajów usług. Wszelkie szczegółowe informacje otrzymać można dzwoniąc pod numer telefonu 887 286 612 lub na miejscu.

(C) Andrzej Baryła 2009 | Design by Michał Tryniecki